ERX-3SJ1R8A
ERX-3SJ1R8A Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 1.8 OHM 3W 5% AXIAL
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 1.8ohm 3W 5%.
Інші пропозиції ERX-3SJ1R8A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-3SJ1R8A ERX-3SJ1R8A Виробник : Panasonic panasonic_aoa0000ce18-1197003.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 1.8ohm 3W 5%