ERX-3SJ2R2A
ERX-3SJ2R2A Panasonic Electronic Components
ERX_GxS_F_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 2.2 OHM 3W 5% AXIAL
на замовлення 1500 шт:
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 2.2ohm 3W 5%.
Інші пропозиції ERX-3SJ2R2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-3SJ2R2A ERX-3SJ2R2A Виробник : Panasonic panasonic_aoa0000ce18-1197003.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 2.2ohm 3W 5%