ERX-3SJ3R9A
ERX-3SJ3R9A Panasonic
panasonic_aoa0000ce18-1197003.pdf
Виробник: Panasonic
Metal Film Resistors - Through Hole 3.9ohm 3W 5%
на замовлення 1432 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ERX-3SJ3R9A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-3SJ3R9A ERX-3SJ3R9A Виробник : Panasonic Electronic Components ERX_GxS_F_Series.pdf Description: RES 3.9 OHM 3W 5% AXIAL