ERX-3SJ5R6A
ERX-3SJ5R6A Panasonic
panasonic_aoa0000ce18-1197003.pdf
Виробник: Panasonic
Metal Film Resistors - Through Hole 5.6ohm 3W 5%
на замовлення 4950 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ERX-3SJ5R6A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-3SJ5R6A ERX-3SJ5R6A Виробник : Panasonic Electronic Components ERX_GxS_F_Series.pdf Description: RES 5.6 OHM 3W 5% AXIAL