ERX-3SJR47A
ERX-3SJR47A Panasonic Electronic Components
ERX_GxS_F_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 0.47 OHM 3W 5% AXIAL
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 0.47ohm 3W 5%.
Інші пропозиції ERX-3SJR47A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-3SJR47A ERX-3SJR47A Виробник : Panasonic panasonic_aoa0000ce18-1197003.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 0.47ohm 3W 5%