ERX-3SJR62A
ERX-3SJR62A Panasonic Electronic Components
ERX_GxS_F_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 0.62 OHM 3W 5% AXIAL
на замовлення 4500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 0.62ohm 3W 5%.
Інші пропозиції ERX-3SJR62A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-3SJR62A ERX-3SJR62A Виробник : Panasonic panasonic_aoa0000ce18-1197003.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 0.62ohm 3W 5%