ERX-3SJR68
ERX-3SJR68 Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 0.68 OHM 5% 3W AXIAL
на замовлення 2088 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 0.68ohm 3W 5%.
Інші пропозиції ERX-3SJR68
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-3SJR68 ERX-3SJR68 Виробник : Panasonic panasonic_aoa0000ce18-1197003.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 0.68ohm 3W 5%