ERX-3SJR68A
ERX-3SJR68A Panasonic
AOA0000C349-1150021.pdf
Виробник: Panasonic
Metal Film Resistors - Through Hole 0.68ohm 3W 5%
на замовлення 3775 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ERX-3SJR68A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-3SJR68A ERX-3SJR68A Виробник : Panasonic Electronic Components ERX_GxS_F_Series.pdf Description: RES 0.68 OHM 3W 5% AXIAL