ERX-3SJR82
ERX-3SJR82 Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 0.82 OHM 5% 3W AXIAL
на замовлення 1900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 0.82ohm 3W 5%.
Інші пропозиції ERX-3SJR82
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-3SJR82 ERX-3SJR82 Виробник : Panasonic panasonic_aoa0000ce18-1197003.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 0.82ohm 3W 5%