ERX-3SJR82A
ERX-3SJR82A Panasonic
panasonic_aoa0000ce18-1197003.pdf
Виробник: Panasonic
Metal Film Resistors - Through Hole 0.82ohm 3W 5%
на замовлення 2562 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ERX-3SJR82A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-3SJR82A ERX-3SJR82A Виробник : Panasonic Electronic Components 712 Description: RES 0.82 OHM 3W 5% AXIAL