ERX-3SJR91
ERX-3SJR91 Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES 0.91 OHM 3W 5% AXIAL
на замовлення 1981 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 0.91ohm 3W 5%.
Інші пропозиції ERX-3SJR91
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERX-3SJR91 ERX-3SJR91 Виробник : Panasonic panasonic_aoa0000ce18-1197003.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 0.91ohm 3W 5%