ERZ-C32CK361B
ERZ-C32CK361B Panasonic Electronic Components
ERZ.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 324V 25A DISC 32MM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук