ERZ-C32CK751B
ERZ-C32CK751B Panasonic Electronic Components
ERZ.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 750V 25KA DISC 32MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 32mm, Formed Tabs
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Surge: 25 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 500J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 825 V
Varistor Voltage (Min): 645 V
Varistor Voltage (Typ): 750 V
Maximum AC Volts: 460 V
Maximum DC Volts: 615 V
Capacitance @ Frequency: 2000 pF @ 1 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 750V 25KA DISC 32MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 32mm, Formed Tabs, Mounting Type: Chassis Mount, Current - Surge: 25 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 500J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 825 V, Varistor Voltage (Min): 645 V, Varistor Voltage (Typ): 750 V, Maximum AC Volts: 460 V, Maximum DC Volts: 615 V, Capacitance @ Frequency: 2000 pF @ 1 kHz.