ERZ-C40CK781B
ERZ-C40CK781B Panasonic Electronic Components
ERZ.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 780V 30KA DISC 40MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 40mm, Formed Tabs
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Surge: 30 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 650J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 858 V
Varistor Voltage (Min): 702 V
Varistor Voltage (Typ): 780 V
Maximum AC Volts: 485 V
Maximum DC Volts: 640 V
Написати відгук
Description: VARISTOR 780V 30KA DISC 40MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 40mm, Formed Tabs, Mounting Type: Chassis Mount, Current - Surge: 30 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 650J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 858 V, Varistor Voltage (Min): 702 V, Varistor Voltage (Typ): 780 V, Maximum AC Volts: 485 V, Maximum DC Volts: 640 V.