Продукція > PANASONIC > ERZ-E05A201CS
ERZ-E05A201CS
ERZ-E05A201CS Panasonic
AWA0000C18-1141396.pdf
Виробник: Panasonic
Varistors ERZ-E 5mm 200V Bulk ZNR Surge Absorber
на замовлення 662 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ERZ-E05A201CS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E05A201CS ERZ-E05A201CS Виробник : Panasonic Electronic Components AWA0000C18.pdf Description: VARISTOR 200V 1.2KA DISC 7MM