ERZ-E05A221
ERZ-E05A221 Panasonic Electronic Components
AWA0000C18.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM
на замовлення 9782 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Varistors ERZ-E 5mm 220V Bulk ZNR Surge Absorber.
Інші пропозиції ERZ-E05A221
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E05A221 ERZ-E05A221 Виробник : Panasonic AWA0000C18-1141396.pdf Varistors ERZ-E 5mm 220V Bulk ZNR Surge Absorber