ERZ-E05A271
ERZ-E05A271 Panasonic Electronic Components
AWA0000C18.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 270V 1.2KA DISC 7MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 7mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 1.2 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 18J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 303 V
Varistor Voltage (Min): 247 V
Varistor Voltage (Typ): 270 V
Maximum AC Volts: 175 V
Maximum DC Volts: 225 V
Capacitance @ Frequency: 150 pF @ 1 kHz
на замовлення 10012 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 270V 1.2KA DISC 7MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 7mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 1.2 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 18J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 303 V, Varistor Voltage (Min): 247 V, Varistor Voltage (Typ): 270 V, Maximum AC Volts: 175 V, Maximum DC Volts: 225 V, Capacitance @ Frequency: 150 pF @ 1 kHz.
Інші пропозиції ERZ-E05A271
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E05A271 Виробник : Panasonic AWA0000C18-1141396.pdf Varistors ERZ-E 5mm 270V Bulk ZNR Surge Absorber