ERZ-E05B201CS Panasonic Electronic Components
AWA0000C18.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 200V 1.2KA DISC 7MM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Varistors ERZ-E 5mm 200V Bulk ZNR Surge Absorber.
Інші пропозиції ERZ-E05B201CS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E05B201CS Виробник : Panasonic AWA0000C18-1141396.pdf Varistors ERZ-E 5mm 200V Bulk ZNR Surge Absorber