ERZ-E05B431CS Panasonic Electronic Components
AWA0000C18.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Varistors ERZ-E 5mm 430V Bulk ZNR Surge Absorber.
Інші пропозиції ERZ-E05B431CS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E05B431CS ERZ-E05B431CS Виробник : Panasonic AWA0000C18-1141396.pdf Varistors ERZ-E 5mm 430V Bulk ZNR Surge Absorber