ERZ-E05E431 Panasonic Electronic Components
AWA0000C18.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Varistors ERZ-E 5mm 430V T&R ZNR Surge Absorber.
Інші пропозиції ERZ-E05E431
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E05E431 ERZ-E05E431 Виробник : Panasonic ERZ-E05-1196674.pdf Varistors ERZ-E 5mm 430V T&R ZNR Surge Absorber