ERZ-E07A201
ERZ-E07A201 Panasonic
ERZ-E07-1196792.pdf
Виробник: Panasonic
Varistors ERZ-E 7mm 200V Bulk ZNR Surge Absorber
на замовлення 668 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 200V 2.5KA DISC 9MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 9mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 2.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 26J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 225 V, Varistor Voltage (Min): 185 V, Varistor Voltage (Typ): 200 V, Maximum AC Volts: 130 V, Maximum DC Volts: 170 V, Capacitance @ Frequency: 360 pF @ 1 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E07A201 ERZ-E07A201 Виробник : Panasonic Electronic Components AWA0000C18.pdf Description: VARISTOR 200V 2.5KA DISC 9MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 9mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 2.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 26J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 225 V
Varistor Voltage (Min): 185 V
Varistor Voltage (Typ): 200 V
Maximum AC Volts: 130 V
Maximum DC Volts: 170 V
Capacitance @ Frequency: 360 pF @ 1 kHz