ERZ-E07A241
ERZ-E07A241 Panasonic Electronic Components
AWA0000C18.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 240V 2.5KA DISC 9MM
на замовлення 362 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Varistors ERZ-E 7mm 240V Bulk ZNR Surge Absorber.
Інші пропозиції ERZ-E07A241
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E07A241 ERZ-E07A241 Виробник : Panasonic ERZ-E07-1196792.pdf Varistors ERZ-E 7mm 240V Bulk ZNR Surge Absorber