ERZ-E08A201
ERZ-E08A201 Panasonic Electronic Components
AWA0000C18.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 200V 3.5KA DISC 10.5MM
на замовлення 65 шт:
Написати відгук
Varistors ERZ-E 8mm 200V Bulk ZNR Surge Absorber.
Інші пропозиції ERZ-E08A201
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E08A201 ERZ-E08A201 Виробник : Panasonic ERZ-E_8_11-1196730.pdf Varistors ERZ-E 8mm 200V Bulk ZNR Surge Absorber