ERZ-E08A221
ERZ-E08A221 Panasonic Electronic Components
AWA0000CE15.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 198V 3.5KA DISC 10.5MM
на замовлення 288 шт:
Написати відгук
Varistors ERZ-E 8mm 220V Bulk ZNR Surge Absorber.
Інші пропозиції ERZ-E08A221
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E08A221 ERZ-E08A221 Виробник : Panasonic ERZ-E_8_11.pdf Varistors ERZ-E 8mm 220V Bulk ZNR Surge Absorber