ERZ-E08A241
ERZ-E08A241 Panasonic
ERZ-E_8_11-1196730.pdf
Виробник: Panasonic
Varistors ERZ-E 8mm 240V Bulk ZNR Surge Absorber
на замовлення 1178 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ERZ-E08A241
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E08A241 ERZ-E08A241 Виробник : Panasonic Electronic Components AWA0000C18.pdf Description: VARISTOR 240V 3.5KA DISC 10.5MM