ERZ-E08A391
ERZ-E08A391 Panasonic Electronic Components
AWA0000C18.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 390V 3.5KA DISC 10.5MM
на замовлення 3312 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Varistors ERZ-E 8mm 390V Bulk ZNR Surge Absorber.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E08A391 ERZ-E08A391 Виробник : Panasonic ERZ-E_8_11-1196730.pdf Varistors ERZ-E 8mm 390V Bulk ZNR Surge Absorber