ERZ-E08A471
ERZ-E08A471 Panasonic
ERZ-E_8_11-1196730.pdf
Виробник: Panasonic
Varistors ERZ-E 8mm 470V Bulk ZNR Surge Absorber
на замовлення 2697 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10.5MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 10.5mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 3.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 85J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 517 V, Varistor Voltage (Min): 423 V, Varistor Voltage (Typ): 470 V, Maximum AC Volts: 300 V, Maximum DC Volts: 385 V, Capacitance @ Frequency: 180 pF @ 1 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E08A471 ERZ-E08A471 Виробник : Panasonic Electronic Components AWA0000C18.pdf Description: VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10.5MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 10.5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 3.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 85J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 517 V
Varistor Voltage (Min): 423 V
Varistor Voltage (Typ): 470 V
Maximum AC Volts: 300 V
Maximum DC Volts: 385 V
Capacitance @ Frequency: 180 pF @ 1 kHz