ERZ-E08A561
ERZ-E08A561 Panasonic Electronic Components
AWA0000C18.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 560V 3.5KA DISC 10.5MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 10.5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 3.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 92J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 616 V
Varistor Voltage (Min): 504 V
Varistor Voltage (Typ): 560 V
Maximum AC Volts: 350 V
Maximum DC Volts: 450 V
Capacitance @ Frequency: 150 pF @ 1 kHz
на замовлення 3978 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 560V 3.5KA DISC 10.5MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 10.5mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 3.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 92J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 616 V, Varistor Voltage (Min): 504 V, Varistor Voltage (Typ): 560 V, Maximum AC Volts: 350 V, Maximum DC Volts: 450 V, Capacitance @ Frequency: 150 pF @ 1 kHz.
Інші пропозиції ERZ-E08A561
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E08A561 ERZ-E08A561 Виробник : Panasonic ERZ-E_8_11-1196730.pdf Varistors ERZ-E 8mm 560V Bulk ZNR Surge Absorber