ERZ-E11A102S1
ERZ-E11A102S1 Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 1KV 5KA DISC 14MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Disc
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 280J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 1.1 kV
Varistor Voltage (Min): 900 V
Varistor Voltage (Typ): 1 kV
Maximum AC Volts: 625 V
Maximum DC Volts: 825 V
Capacitance @ Frequency: 220 pF @ 1 kHz
на замовлення 969 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 1KV 5KA DISC 14MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Disc, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 280J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 1.1 kV, Varistor Voltage (Min): 900 V, Varistor Voltage (Typ): 1 kV, Maximum AC Volts: 625 V, Maximum DC Volts: 825 V, Capacitance @ Frequency: 220 pF @ 1 kHz.
Інші пропозиції ERZ-E11A102S1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E11A102S1 ERZ-E11A102S1 Виробник : Panasonic 1990 Varistors 1000VDC 0.6W 1mA L/S=7.5mm Long LD