ERZ-E11A112
ERZ-E11A112 Panasonic Electronic Components
AWA0000C18.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 1.1KV 5KA DISC 13MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 13mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 310J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 1.21 kV
Varistor Voltage (Min): 990 V
Varistor Voltage (Typ): 1.1 kV
Maximum AC Volts: 680 V
Maximum DC Volts: 895 V
Capacitance @ Frequency: 200 pF @ 1 kHz
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 1.1KV 5KA DISC 13MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 13mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 310J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 1.21 kV, Varistor Voltage (Min): 990 V, Varistor Voltage (Typ): 1.1 kV, Maximum AC Volts: 680 V, Maximum DC Volts: 895 V, Capacitance @ Frequency: 200 pF @ 1 kHz.
Інші пропозиції ERZ-E11A112
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E11A112 ERZ-E11A112 Виробник : Panasonic ERZ-E_8_11-1196730.pdf Varistors ERZ-E 11mm 1100V Blk ZNR Surge Absorber