ERZ-E11A112S1
ERZ-E11A112S1 Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 1.1KV 5KA DISC 14MM
на замовлення 784 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Varistors 1100VDC 0.6W 1mA L/S=7.5mm Long LD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E11A112S1 ERZ-E11A112S1 Виробник : Panasonic 1990 Varistors 1100VDC 0.6W 1mA L/S=7.5mm Long LD