ERZ-E11A201
ERZ-E11A201 Panasonic Electronic Components
AWA0000CE15.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 185V 6KA DISC 13MM
на замовлення 1306 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Varistors ERZ-E 11mm 200V Bulk ZNR Surge Absorber.
Інші пропозиції ERZ-E11A201
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E11A201 ERZ-E11A201 Виробник : Panasonic ERZ-E_8_11-1196730.pdf Varistors ERZ-E 11mm 200V Bulk ZNR Surge Absorber