ERZ-E11A221
ERZ-E11A221 Panasonic
ERZ-E_8_11.pdf
Виробник: Panasonic
Varistors ERZ-E 11mm 220V Bulk ZNR Surge Absorber
на замовлення 2423 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 220V 6KA DISC 13MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 13mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 6 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 78J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 242 V, Varistor Voltage (Min): 198 V, Varistor Voltage (Typ): 220 V, Maximum AC Volts: 140 V, Maximum DC Volts: 180 V, Capacitance @ Frequency: 660 pF @ 1 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E11A221 ERZ-E11A221 Виробник : Panasonic Electronic Components AWA0000C18.pdf Description: VARISTOR 220V 6KA DISC 13MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 13mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 6 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 78J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 242 V
Varistor Voltage (Min): 198 V
Varistor Voltage (Typ): 220 V
Maximum AC Volts: 140 V
Maximum DC Volts: 180 V
Capacitance @ Frequency: 660 pF @ 1 kHz