ERZ-E11A241
ERZ-E11A241 Panasonic Electronic Components
AWA0000C18.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 240V 6KA DISC 13MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 13mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 6 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 84J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 264 V
Varistor Voltage (Min): 216 V
Varistor Voltage (Typ): 240 V
Maximum AC Volts: 150 V
Maximum DC Volts: 200 V
Capacitance @ Frequency: 620 pF @ 1 kHz
на замовлення 2994 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 240V 6KA DISC 13MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 13mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 6 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 84J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 264 V, Varistor Voltage (Min): 216 V, Varistor Voltage (Typ): 240 V, Maximum AC Volts: 150 V, Maximum DC Volts: 200 V, Capacitance @ Frequency: 620 pF @ 1 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E11A241 ERZ-E11A241 Виробник : Panasonic ERZ-E_8_11-1196730.pdf Varistors ERZ-E 11mm 240V Bulk ZNR Surge Absorber