ERZ-E11A331S1
ERZ-E11A331S1 Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 330V 6KA DISC 13MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Disc
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 6 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 115J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 363 V
Varistor Voltage (Min): 297 V
Varistor Voltage (Typ): 330 V
Maximum AC Volts: 210 V
Maximum DC Volts: 270 V
Capacitance @ Frequency: 520 pF @ 1 kHz
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 330V 6KA DISC 13MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Disc, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 6 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 115J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 363 V, Varistor Voltage (Min): 297 V, Varistor Voltage (Typ): 330 V, Maximum AC Volts: 210 V, Maximum DC Volts: 270 V, Capacitance @ Frequency: 520 pF @ 1 kHz.
Інші пропозиції ERZ-E11A331S1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E11A331S1 ERZ-E11A331S1 Виробник : Panasonic 1990 Varistors 330VDC 0.6W 1mA L/S=7.5mm Long LD