Продукція > PANASONIC > ERZ-E11A331SC
ERZ-E11A331SC
ERZ-E11A331SC Panasonic
Виробник: Panasonic
Varistors 330VDC 0.6W 1mA L/S=7.5mm Cut LD
на замовлення 5968 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук