Продукція > PANASONIC > ERZ-E11A431SC
ERZ-E11A431SC
ERZ-E11A431SC Panasonic
1990
Виробник: Panasonic
Varistors 430VDC 0.6W 1mA L/S=7.5mm Cut LD
на замовлення 2791 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 430V 6KA RADIAL DISC, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Disc, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 6 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 155J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 473 V, Varistor Voltage (Min): 387 V, Varistor Voltage (Typ): 430 V, Maximum AC Volts: 275 V, Maximum DC Volts: 350 V, Capacitance @ Frequency: 400 pF @ 1 kHz.
Інші пропозиції ERZ-E11A431SC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E11A431SC ERZ-E11A431SC Виробник : Panasonic Electronic Components 1990 Description: VARISTOR 430V 6KA RADIAL DISC
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Disc
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 6 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 155J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 473 V
Varistor Voltage (Min): 387 V
Varistor Voltage (Typ): 430 V
Maximum AC Volts: 275 V
Maximum DC Volts: 350 V
Capacitance @ Frequency: 400 pF @ 1 kHz