ERZ-E11A471S1
ERZ-E11A471S1 Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 470V 6KA DISC 13MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Disc
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 6 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 175J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 517 V
Varistor Voltage (Min): 423 V
Varistor Voltage (Typ): 470 V
Maximum AC Volts: 300 V
Maximum DC Volts: 385 V
Capacitance @ Frequency: 360 pF @ 1 kHz
на замовлення 680 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 470V 6KA DISC 13MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Disc, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 6 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 175J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 517 V, Varistor Voltage (Min): 423 V, Varistor Voltage (Typ): 470 V, Maximum AC Volts: 300 V, Maximum DC Volts: 385 V, Capacitance @ Frequency: 360 pF @ 1 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E11A471S1 ERZ-E11A471S1 Виробник : Panasonic 1990 Varistors 470VDC 0.6W 1mA L/S=7.5mm Long LD