ERZ-E11A511S1
ERZ-E11A511S1 Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 510V 6KA DISC 13MM
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Varistors 510VDC 0.6W 1mA L/S=7.5mm Long LD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E11A511S1 ERZ-E11A511S1 Виробник : Panasonic 1990 Varistors 510VDC 0.6W 1mA L/S=7.5mm Long LD