Продукція > PANASONIC > ERZ-E11A561SC
ERZ-E11A561SC
ERZ-E11A561SC Panasonic
1990
Виробник: Panasonic
Varistors 560VDC 0.6W 1mA L/S=7.5mm Cut LD
на замовлення 1998 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ERZ-E11A561SC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E11A561SC ERZ-E11A561SC Виробник : Panasonic Electronic Components 1990 Description: VARISTOR 560V 6KA DISC 13MM