Продукція > PANASONIC > ERZ-E11A621SC
ERZ-E11A621SC
ERZ-E11A621SC Panasonic
Виробник: Panasonic
Varistors 620VDC 0.6W 1mA L/S=7.5mm Cut LD
на замовлення 1523 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук