Продукція > PANASONIC > ERZ-E11A751S1
ERZ-E11A751S1
ERZ-E11A751S1 Panasonic
1994_fileversion-2258329.pdf
Виробник: Panasonic
Varistors 750VDC 0.6W 1mA L/S=7.5mm Long LD
на замовлення 1450 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E11A751S1 ERZ-E11A751S1 Виробник : Panasonic Electronic Components 1990 Description: VARISTOR 750V 5KA DISC 14MM