Продукція > PANASONIC > ERZ-E11A821SC
ERZ-E11A821SC
ERZ-E11A821SC Panasonic
1994_fileversion-2258329.pdf
Виробник: Panasonic
Varistors 820VDC 0.6W 1mA L/S=7.5mm Cut LD
на замовлення 3483 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук