ERZ-E11A911
ERZ-E11A911 Panasonic Electronic Components
AWA0000C18.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 910V 5KA DISC 14MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 255J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 1.001 kV
Varistor Voltage (Min): 819 V
Varistor Voltage (Typ): 910 V
Maximum AC Volts: 550 V
Maximum DC Volts: 745 V
Capacitance @ Frequency: 240 pF @ 1 kHz
на замовлення 1624 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 910V 5KA DISC 14MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 255J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 1.001 kV, Varistor Voltage (Min): 819 V, Varistor Voltage (Typ): 910 V, Maximum AC Volts: 550 V, Maximum DC Volts: 745 V, Capacitance @ Frequency: 240 pF @ 1 kHz.
Інші пропозиції ERZ-E11A911
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E11A911 ERZ-E11A911 Виробник : Panasonic ERZ-E_8_11-1196730.pdf Varistors ERZ-E 11mm 910V Bulk ZNR Surge Absorber