Продукція > PANASONIC > ERZ-E11A911S1
ERZ-E11A911S1
ERZ-E11A911S1 Panasonic
1990
Виробник: Panasonic
Varistors 910VDC 0.6W 1mA L/S=7.5mm Long LD
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 910V 5KA DISC 14MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Disc, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 255J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 1.001 kV, Varistor Voltage (Min): 819 V, Varistor Voltage (Typ): 910 V, Maximum AC Volts: 550 V, Maximum DC Volts: 745 V, Capacitance @ Frequency: 240 pF @ 1 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ERZ-E11A911S1 ERZ-E11A911S1 Виробник : Panasonic Electronic Components 1990 Description: VARISTOR 910V 5KA DISC 14MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Disc
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 255J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 1.001 kV
Varistor Voltage (Min): 819 V
Varistor Voltage (Typ): 910 V
Maximum AC Volts: 550 V
Maximum DC Volts: 745 V
Capacitance @ Frequency: 240 pF @ 1 kHz