ES-CAP-NO.1-C1-X-40MM
ES-CAP-NO.1-C1-X-40MM TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=RW-3006&DocType=SS&DocLang=EN
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HEATSHRINK CAP CLEAR
Packaging: Bulk
Color: Clear
Material: Polyolefin (PO), Semi-Rigid
Type: Cap
Large Diameter Supplied: 0.225" (5.72mm)
Large Diameter Recovered: 0.050" (1.27mm)
Total Length Supplied: 1.575" (40.01mm)
Part Status: Active
на замовлення 27200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEATSHRINK CAP CLEAR, Features: Abrasion Resistant, Adhesive Coating, Fluid Resistant, Moisture Resistant, Strain Resistant, Packaging: Bulk, Color: Clear, Material: Polyolefin (PO), Semi-Rigid, Type: Cap, Large Diameter Supplied: 0.225" (5.72mm), Large Diameter Recovered: 0.050" (1.27mm), Total Length Supplied: 1.575" (40.01mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ES-CAP-NO.1-C1-X-40MM Виробник : TE Connectivity ENG_CD_ES_CAPS_B1.pdf Heat Shrink Tubing & Sleeves ES-CAP-NO.1-C1-X- 40MM