ES-CAP-NO.3-B8-0-35MM TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=ESCAPS&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HEATSHRINK CAP BLACK
Packaging: Bulk
Color: Black
Material: Polyolefin (PO), Semi-Rigid
Type: Cap
Large Diameter Supplied: 0.427" (10.85mm)
Large Diameter Recovered: 0.095" (2.41mm)
Total Length Supplied: 1.380" (35.05mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEATSHRINK CAP BLACK, Packaging: Bulk, Features: Abrasion Resistant, Adhesive Coating, Flame Retardant, Fluid Resistant, Moisture Resistant, Strain Resistant, Color: Black, Material: Polyolefin (PO), Semi-Rigid, Type: Cap, Large Diameter Supplied: 0.427" (10.85mm), Large Diameter Recovered: 0.095" (2.41mm), Total Length Supplied: 1.380" (35.05mm).
Інші пропозиції ES-CAP-NO.3-B8-0-35MM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ES-CAP-NO.3-B8-0-35MM Виробник : TE Connectivity ENG_DS_ES-CAP_404.pdf Heat Shrink Cable Boots & End Caps ES-CAP-NO.3-B8-0- 35MM