ES2000-NO.1-A1-0-25MM
ES2000-NO.1-A1-0-25MM TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=ES2000_9-1773447-9&DocType=CS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HEATSHRINK 0.225" X 0.082' BLACK
Packaging: Bulk
Color: Black
Material: Polyolefin (PO), Irradiated
Length: 0.082' (25.00mm, 0.98")
Type: Tubing, Semi Rigid
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
Shrinkage Ratio: 4 to 1
Inner Diameter - Supplied: 0.225" (5.72mm)
Inner Diameter - Recovered: 0.050" (1.27mm)
Recovered Wall Thickness: 0.047" (1.19mm)
Shrink Temperature: 110°C
Part Status: Active
Storage/Refrigeration Temperature: 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C)
Shelf Life: 36 Months
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEATSHRINK 0.225" X 0.082' BLACK, Packaging: Bulk, Features: Abrasion Resistant, Adhesive Lined, Flame Retardant, Fluid Resistant, No Markings, Strain Resistant, Color: Black, Material: Polyolefin (PO), Irradiated, Length: 0.082' (25.00mm, 0.98"), Type: Tubing, Semi Rigid, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, Shrinkage Ratio: 4 to 1, Inner Diameter - Supplied: 0.225" (5.72mm), Inner Diameter - Recovered: 0.050" (1.27mm), Recovered Wall Thickness: 0.047" (1.19mm), Shrink Temperature: 110°C, Part Status: Active, Storage/Refrigeration Temperature: 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C), Shelf Life: 36 Months.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ES2000-NO.1-A1-0-25MM Виробник : TE Connectivity NG_DS_ES2000_404-110403.pdf Heat Shrink Tubing and Sleeves ES2000-NO.1-A1-0- 25MM