ES2000-NO.1-B5-0-50MM TE Connectivity AMP Connectors
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: ES2000-NO.1-B5-0-50MM
Packaging: Box
Color: Black
Material: Polyolefin (PO), Irradiated
Length: 0.164' (50.00mm, 1.97")
Type: Tubing, Semi Rigid
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
Shrinkage Ratio: 4 to 1
Inner Diameter - Supplied: 0.225" (5.72mm)
Inner Diameter - Recovered: 0.050" (1.27mm)
Recovered Wall Thickness: 0.047" (1.19mm)
Shrink Temperature: 110°C
Storage/Refrigeration Temperature: 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C)
Написати відгук
Description: ES2000-NO.1-B5-0-50MM, Features: Abrasion Resistant, Adhesive Lined, Flame Retardant, Fluid Resistant, No Markings, Strain Resistant, Packaging: Box, Color: Black, Material: Polyolefin (PO), Irradiated, Length: 0.164' (50.00mm, 1.97"), Type: Tubing, Semi Rigid, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, Shrinkage Ratio: 4 to 1, Inner Diameter - Supplied: 0.225" (5.72mm), Inner Diameter - Recovered: 0.050" (1.27mm), Recovered Wall Thickness: 0.047" (1.19mm), Shrink Temperature: 110°C, Storage/Refrigeration Temperature: 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C), Shelf Life: 36 Months.