ES2000-NO.4-A1-0-47MM
ES2000-NO.4-A1-0-47MM TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=ES2000_9-1773447-9&DocType=CS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HEATSHRINK 0.7" X 0.154' BLACK
Packaging: Bulk
Color: Black
Material: Polyolefin (PO), Irradiated
Length: 0.154' (46.99mm, 1.85")
Type: Tubing, Semi Rigid
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
Shrinkage Ratio: 4 to 1
Inner Diameter - Supplied: 0.700" (17.78mm)
Inner Diameter - Recovered: 0.175" (4.45mm)
Recovered Wall Thickness: 0.095" (2.41mm)
Shrink Temperature: 110°C
Storage/Refrigeration Temperature: 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C)
Shelf Life: 36 Months
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEATSHRINK 0.7" X 0.154' BLACK, Packaging: Bulk, Features: Abrasion Resistant, Adhesive Lined, Flame Retardant, Fluid Resistant, No Markings, Strain Resistant, Color: Black, Material: Polyolefin (PO), Irradiated, Length: 0.154' (46.99mm, 1.85"), Type: Tubing, Semi Rigid, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, Shrinkage Ratio: 4 to 1, Inner Diameter - Supplied: 0.700" (17.78mm), Inner Diameter - Recovered: 0.175" (4.45mm), Recovered Wall Thickness: 0.095" (2.41mm), Shrink Temperature: 110°C, Storage/Refrigeration Temperature: 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C), Shelf Life: 36 Months.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ES2000-NO.4-A1-0-47MM Виробник : TE Connectivity ENG_DS_ES2000_404.pdf Heat Shrink Tubing & Sleeves ES2000-NO.4-A1-0- 47MM